"Nefunkční plugin CSFD v Stream Cinema"

Vše o pluginu CSFD včetně aktuálních verzí ke stažení

Moderátor: petrkl12

Pravidla fóra
Soubory stažené z této sekce nesmí být umístěné ani distribuované na žádných jiných stránkách/fórech apod. bez výslovného souhlasu autora těchto souborů. Bez souhlasu autora lze umístit pouze odkaz do tohoto fóra.
Nuno007
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 12 zář 2017, 20:48

"Nefunkční plugin CSFD v Stream Cinema"

Nový příspěvek od Nuno007 » 28 lis 2017, 14:58

Zdravím,mám naistalovaný CSFD plugin na enigma 2, VTI 11.Nefunguje mi recenze filmů přes ČSFD plugin u Stream Cinema (Webshare.cz).Vůbec se nic nenačte jen běhající lišta a prázdné okno,předtím fungovalo bez problémů.U EPG na klasické programy CSFD funguje.Používám CZ a Sk archivy ver.0.74 ta obsahuje stream cinema atd. a CSFD plugin ver.12.0.Zkusil jsem oba doplňky přeinstalovat, nepomohlo.Mohl by mi někdo zde poradit co stím?

mtester270
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 13 lis 2017, 21:17

Re: "Nefunkční plugin CSFD v Stream Cinema"

Nový příspěvek od mtester270 » 29 lis 2017, 22:17

Poprosim autora CSFD pluginu....
Ak sa k tomu dostanes tak skus kuknut ked to ide cez archiv tak sa to chova tak ze prvy request prejde ked to zatvorim a skusim druhy film tak to cele u teba zacne tocit slucnu ani to nepadne ani nic proste robi a teda nespravis nic len restart. Neviem ci je chyba vo volani z archivu alebo u teba

mtester270
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 13 lis 2017, 21:17

Re: "Nefunkční plugin CSFD v Stream Cinema"

Nový příspěvek od mtester270 » 29 lis 2017, 22:17

Poprosim autora CSFD pluginu....
Ak sa k tomu dostanes tak skus kuknut ked to ide cez archiv tak sa to chova tak ze prvy request prejde ked to zatvorim a skusim druhy film tak to cele u teba zacne tocit slucnu ani to nepadne ani nic proste robi a teda nespravis nic len restart. Neviem ci je chyba vo volani z archivu alebo u teba

Uživatelský avatar
petrkl12
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 65
Registrován: 21 srp 2016, 17:33
Bydliště: www.tvplugins.cz
Kontaktovat uživatele:

Re: "Nefunkční plugin CSFD v Stream Cinema"

Nový příspěvek od petrkl12 » 06 pro 2017, 21:17

zkus novou verzi 12.20 a dej mi vědět, zda to funguje

mtester270
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 13 lis 2017, 21:17

Re: "Nefunkční plugin CSFD v Stream Cinema"

Nový příspěvek od mtester270 » 29 pro 2017, 22:53

Ja by som ti doporucil si naistalovat verziu archivczsk 1.0 a budes mat po starostiach ak nevies ako tak tu mas navod (citaj pozorne)
https://github.com/mx3L/archivczsk/releases/tag/v1.0

Odpovědět