Plugin CSFD - náměty na nové funkčnosti

Vše o pluginu CSFD včetně aktuálních verzí ke stažení

Moderátor: petrkl12

Pravidla fóra
Soubory stažené z této sekce nesmí být umístěné ani distribuované na žádných jiných stránkách/fórech apod. bez výslovného souhlasu autora těchto souborů. Bez souhlasu autora lze umístit pouze odkaz do tohoto fóra.
Uživatelský avatar
petrkl12
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 65
Registrován: 21 srp 2016, 17:33
Bydliště: www.tvplugins.cz
Kontaktovat uživatele:

Plugin CSFD - náměty na nové funkčnosti

Nový příspěvek od petrkl12 » 24 srp 2016, 07:09

Zde můžete navrhovat nové funkčnosti na vývoj

clay
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 30 zář 2016, 01:22

Re: Plugin CSFD - náměty na nové funkčnosti

Nový příspěvek od clay » 30 zář 2016, 01:53

stačilo by, kdyby v menu fungovalo stažení nové verze

Uživatelský avatar
petrkl12
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 65
Registrován: 21 srp 2016, 17:33
Bydliště: www.tvplugins.cz
Kontaktovat uživatele:

Re: Plugin CSFD - náměty na nové funkčnosti

Nový příspěvek od petrkl12 » 30 zář 2016, 08:42

z verze 11.50 by to mělo jít automaticky - z předchozích verzí to bohužel nepůjde (google zrušil k 31.8.2016 veřejný přístup na googledrive a tam byl původní aktualizační stream)

pokud ti aktualizace nejde stáhnout z verze 11.50 , tak mi pošli log csfd z adresáře tmp

clasicrock
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 26 srp 2016, 22:48

Re: Plugin CSFD - náměty na nové funkčnosti

Nový příspěvek od clasicrock » 12 lis 2016, 10:16

Ahoj hodilo by se,kdyby tento plugin stahoval a zarovem ukladal informace o filmu v dir/movie,jako napriklad v pluginu AMS

Uživatelský avatar
petrkl12
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 65
Registrován: 21 srp 2016, 17:33
Bydliště: www.tvplugins.cz
Kontaktovat uživatele:

Re: Plugin CSFD - náměty na nové funkčnosti

Nový příspěvek od petrkl12 » 17 lis 2016, 06:46

Můžeš popsat více do detailu jak by to mělo fungovat? Já používám pro filmy plex a tam mám napsaný plugin, který mi automaticky stahuje všechny informace.

O čem jsem uvažoval, tak byla informace, zda aktuální pořad v TV již mám ve své filmotéce a připadne mít možnost ho hned spustit (bez reklam :-) ). Nevím zda o tohle by měl ještě někdo zájem...

Teď ale pracuji na seriálech pro csfd, kdy je možnost zobrazit i obsahy jednotlivych epizod a serií. Tak to možná někoho potěší.

clasicrock
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 26 srp 2016, 22:48

Re: Plugin CSFD - náměty na nové funkčnosti

Nový příspěvek od clasicrock » 17 lis 2016, 15:57

Proste v menu filmu das stahnout info o filmu /cssd/a aby se automaticky ulozil k danemu filmu,nevim jak to jinak popsat,s pluginem AMS to jde ale info je nemecky nebo anglicky.

S tim plex je to zajimave,muzes to popsat trosku bliz?

Uživatelský avatar
Roxy1139
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 09 zář 2016, 17:32

Re: Plugin CSFD - náměty na nové funkčnosti

Nový příspěvek od Roxy1139 » 16 úno 2017, 17:48

clasicrock píše:
17 lis 2016, 15:57
Proste v menu filmu das stahnout info o filmu /cssd/a aby se automaticky ulozil k danemu filmu,nevim jak to jinak popsat,s pluginem AMS to jde ale info je nemecky nebo anglicky.
**
Je to problém dostupnosti infa a potisků (obalu) pro uložené filmy v archívu.
AMS je na přehrávání super, ale do CSFD databáze nedosáhne. Z tohoto důvodu na stahování držím i EMC, který lze nastavit i na CSFD databázi.
Modul CSFD je super. Ten používám velmi rád. Do archívu na disk ale nazasahuje... Škoda, to by se hodilo...

zdenko83
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 23 úno 2017, 19:50

Re: Plugin CSFD - náměty na nové funkčnosti

Nový příspěvek od zdenko83 » 05 bře 2017, 10:30

Ahojte dá sa v tomto plugine aj hodnotiť filmy ak áno ako

Uživatelský avatar
petrkl12
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 65
Registrován: 21 srp 2016, 17:33
Bydliště: www.tvplugins.cz
Kontaktovat uživatele:

Re: Plugin CSFD - náměty na nové funkčnosti

Nový příspěvek od petrkl12 » 07 bře 2017, 18:43

ano, lze

v Nastaveních musíte zadat své uživatelské jméno a heslo, které máte na csfd.cz a samozřejmě uložit + restart GUI
Pak stačí film vyhledat a v menu máte možnost zadat hodnocení (nebo lze přiřadit i hotkey pro rychlejší volbu a to rovněž v Nastaveních)

V Nastaveních lze rovněž provést test, zda je vše správně nastaveno pro možnost hodnocení filmů (když jste v Nastaveních tak stiskněte klávesu Menu a vyberte příslušnou položku)

virussh
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 04 úno 2017, 16:58

Re: Plugin CSFD - náměty na nové funkčnosti

Nový příspěvek od virussh » 28 dub 2017, 21:46

Ahoj, pouzivam Vas plugin ako v kodi tak aj v plexe, mam ale problem s parovanim, totiz v minulosti som mal vlastny php script na stahovanie dat z csfd so zobrazneim v galerii, ale vsetko filmy som musel pomenovat v tvare: ID-nazov-filmu-en-sk-cz.avi. cize v mojom kode bolo podstatne to ID cize nemohlo sa mi popliset parovanie. s Vasim pluginom zial 70% filmov musim dohladavat a opravovat parovanie. Nevedeli by ste dokodit aj tuto moznost? Dakujem za prip. odpoved.

Odpovědět